Konferencja TOA18 – Berlin – nie możesz tego przegapić!

Opublikowane przez BG / 2018-05-15 / , / 0 Komentarze

Festiwal TOA (Tech Open Mic) to połączenie konferencji oraz szeregu wydarzeń towarzyszących. Już w czerwcu TOA otworzy swoje podwoje dla 20 000 gości, którzy będą mieli okazje poszerzyć wiedzę na temat przyszłości sztuki, technologii oraz nauki i skorzystać z możliwości spotkania ponad 150 prelegentów i branżowych liderów. Portal COWORKINGPOLAND.PL zostało wybrane jako oficjalny “community partner” w Polsce.

Dodatkowo, drugiego dnia konferencji, TOA organizuje ponad 120 wydarzeń towarzyszących (TOA Satellite Events),  które obejmą cały Berlin. Od warsztatów druku 3D, poprzez ćwiczenie jogi na dachu wieżowca aż do szeregu imprez i przyjęć – każdy znajdzie coś dla siebie.

TOA18: Przyszłość technologii, pracy i życia. The Future of Tech, Work, and Life

KONFERENCJA

TOA18 odbędzie się w kultowym Funkhaus w Berlinie. Przestrzeń naszego “Hous of Tech” wypełnią ta tacy goście jak Google, RedBull & T-Systems, decydenci dużych firm, innowatorzy oraz twórcy najważniejszych startupów. Przyjedź na TOA i dołącz do środowiska ludzi którzy zmieniają nasz świat.

WYDARZENIA 

“TOA Satellite Events” pozwalają naszej Berlińskiej społeczności przejąć kontrolę nad festiwalem i przekształcić miaswo w interaktywny hub wielodyscyplinarnych wydarzeń.

Hakatony, networking, workshopy, imprezy na łodziach – 120 wydarzeń w całym mieście pozwala naszym partnerom i ich unikalnym brandom odcisnąć piętno na festiwalu TOA. Wszystko będzie się działo od 19 do 22 czerwca 2018.

Nowości TOA18

DT50:
Wspólnie z naszymi partnerami: Google, McKinsey oraz Rocket poprowadzimy rozdanie prestiżowych nagród DT50 – ściągając jednocześnie najlepsze europejskie startupy an konferencję.

Format rozmów:
Wysłuchaliśmy uwag naszych gości i zapewnilięmy dłuższe sesje obejmujące więcej szczegółowych informacji, umożliwiające wymianę wiedzy i doświadczeń.

Scena dedykowana Blockchainowi:
“State of Blockchain”  odniosło tak wielki sukces, że tym razem postanowiliśmy stworzyć tylko dla tego tematu dedykowaną scenę. Przygotuj się na zanurzenie w świecie technologii która podbija świat.

The Haus of Tech:
W tym roku nasza część wystawowa będzie jeszcze większa niż przed rokiem. Czekają Cię interaktywne doznania, workshopy i spotkania z najlepszymi startupami na świecie.

Rekrutacja:
Jeśli jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami  TOA ma także coś dla Ciebie. Firmy będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników, przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne… kto wie, być może znajdziesz tu pracę marzeń!

Wzmocniony Networking & Matchmaking:
Usłyszeliśmy Was! Chcecie byś skontaktowani z właściwymi ludźmi i wynieść jak najwięcej z tego festiwalu. Podczas TOA wykorzystamy priorytezację networkinową IRL oraz naszą dedykowaną aplikację.

TOA17 – teraz będzie jeszcze ciekawiej

Specjalna oferta dla Społeczności CoworkingPoland.pl

TOA18 przygotowało specjalną ofertę dla Polskiej społeczności coworkingowej. Już wkrótce dodamy informację w jaki sposób uzyskać 25% rabatu na bilety na to wspaniałe wydarzenie. Nie może Cię na nim zabraknąć! Do zobaczenia na miejscu!

Rabat 15% dla wszystkich czytelników CoworkingPoland.pl dotępny jest >>TUTAJ<<

Aby uzyskać rabat 25% wystarczy że ‘polubisz’ CoworkingPoland.plna FB oraz usostępnisz ten post na FB. Napisz do nas (redakcja@coworkingpoland.pl) a podeślemy Ci specjalny link.

 

Coworking Poland (na podstawie materiałów Partnera)

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *