Od pomysłu do własnego Startupu – Coworking Tczew

Opublikowane przez TK / 2016-10-20 / / 0 Komentarze

CoworkingPoland objął patronatem medialnym ciekawe wydarzenie – organizowany 9 listopada w Tczewie wykład pt. “Od pomysłu do własnego Startupu

Wykład będzie traktować o chronieniu i bezpiecznym rozwijaniu własnej firmy oraz przybliży nam sposoby, jak uniknąć pułapek prawnych, czyhających na młodych przedsiębiorców. Szczegółowa agenda dostępna jest na stronie wydarzenia, a sam wykład kierowany jest do

  • Osób myślących o założeniu własnego startupu / firmy
  • Osób prowadzących startupy / firmy
  • Każdego, kogo interesuje tematyka startupów

Czym jest CoWork Tczew?

CoWork Tczew to prywatna inicjatywa mająca na celu udostępnienie przedsiębiorcom oraz startupom miejsca do pracy/rozwoju nad ich projektami/działalnością w formie wynajmu biurek, sprzętu oraz profesjonalnej infrastruktury biurowej (tj. dostęp do kuchni, pomieszczeń konsultacyjnych, internetu, etc). Zasadniczo chodzi o to, żeby przedsiębiorca nie musiał się martwić o media, internet, konserwację lokalu itp., a przy okazji mógł jeszcze zaoszczędzić miesięcznie – nawet do kilkuset złotych. Dodatkowym atutem jest możliwość nawiązania współpracy (często barterowej) z innymi coworkerami/użytkownikami w przestrzeni.

Czym jest Akademia CoWork?

Akademia CoWork to cykl organizowanych przez CoWork Tczew wykładów, szkoleń i warsztatów o różnej tematyce. Większość spotkań kierowana jest do branży kreatywnej, skupiamy się wokół takich zagadnień, jak prawo autorskie, prawo internetowe, ochrona danych, prawo umów itp. Oprócz praktycznej wiedzy staramy się również inspirować i motywować naszych użytkowników do działania poprzez wywiady z naszymi gośćmi specjalnymi lub ich indywidualne wystąpienia i prezentacja.

W Tczewie spotkania Akademii CoWork organizowane są przez Adama Janas, twórcę i właściciela tczewskiego CoWorku. Bilety na wydarzenie są bezpłatne (przez pierwsze 2 tygodnie promocji). Prelegenci występują w spotkaniu bezpłatnie lub w ramach współpracy barterowej.
W trakcie spotkania możliwe są:

  • Dodatkowe benefity lub atrakcje przygotowane przez organizatorów lub sponsorów.
  • Prezentacja informacji o organizatorach, sponsorach oraz inicjatywach społecznych i środowiskowych.

Zespól CoworkingPoland serdecznie zaprasza do udziału w tym wydarzeniu!

Tomasz Kardyś, Redaktor @ CoworkingPoland

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *