Najdziwniejsze Startupy – mamy takie w Polsce?

Opublikowane przez BG / 2017-04-24 / / 1 Wpisz tutaj swój komentarz …

W dobie fintechów, medtechów, analiz rynkowych, badań konsumenta i oczekiwań inwestorów odnośnie dynamiki ROI nadal znajdujemy marzycieli – błękitne ptaki które nie do końca “liczą swój nowy biznes” za to w ciekawy sposób udziwniają nasze życie. O większości inicjatyw zapewne nie usłyszymy. Warto jednak wspomnieć przynajmniej o niektórych.

Something Store

dziwne niezwykłe startupy
Sklep działa w niespotykanie dziwnym modelu: wyślemy Ci coś, element wybrany losowo spośród wielu produktów z naszego magazynu, za 10 USD (bezpłatna dostawa w Stanach Zjednoczonych) i odkryjesz, co to jest.. gdy to otrzymasz. Co będzie Twoje?

Sprawdź: www.somethingscore.com

PotatoParcel

potato parcell

Masz problem z przesłaniem wiadomości do znajomego. Chcesz coś przekazać ale nie wiesz jak? Byż może rozwiązaniem Twojego problemu jest Potato Parcell. Personalizowany ziemniak z Twoją wiadomością. Gwarancja niezapomnianej chwili dla każdego odbiorcy – i do tego EKO!

Sprawdź: www.potatoparcell.com

LasVegasWeddingWagon – mobilny biznes… nieco inaczej

lasvegasmobilechappel

Chcesz się szybko ożenić lub wyjść za mąż? Nic prostszego. Zadzwoń po Mobilną Kaplicę! Tylko 129 USD i Twój ‘wymarzony’ ślub jest gotowy. Nie musisz nawet ruszać się z domu – no może tylko po to aby wyjść na podjazd.

Sprawdź: www.lasvegasweddingwagon.com

 

Zapewne nasza lista niedługo się powiększy. Piszcie – chętnie dodamy sugerowane przez Was strony do listy!

 

B.

Komentarze

One Comment

  • Dart_Bruno
    2017-04-25 at 16:33

    Zobaczcie TASKRABBIT: https://www.taskrabbit.com/ . Nie każdy musi być złotą rączką (bądź dysponiować czasem). Ktoś ma zadanie do wykonania, ktoś inny potrzebuje kasy. Polecam!

Zostaw odpowiedź

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *