Męska Szopa Wrocław – otwarcie już wkrótce

Opublikowane przez BG / 2018-06-18 / , / 0 Komentarze

Jak donosi Portal miejscawewroclawiu.pl w środę 19-nastego czerwca na wrocławskim Nadodrzu zostanie otwarta Męska Szopa, trzecia tego typu placówka w Polsce. Do tej pory działały tylko w Warszawie i Słupsku.

Projekt jest efektem współpracy wrocławskiego oddziału Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Wrocławskiego Centrum Seniora i sieci multimarketów Jula, partnera strategicznego projektu.

Męska Szopa to inicjatywa, która zrodziła się w Australii (ponad 900 Szop), ale sieć Men’s Shed, czyli męskich szop, działa z powodzeniem także w innych krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii czy Holandii. To miejsce, w którym każdy może odnaleźć w sobie pasję do majsterkowania i spędzić aktywnie wolny czas. Miejsca tego typu pozwalają majsterkowiczom z najbliższej okolicy bezpłatnie korzystać z w pełni wyposażonego warsztatu i realizować wspólne projekty.

Miejska Szopa Wrocław jest twórczym miejscem spotkań, sprzyjającym integracji lokalnej społeczności – miejsce nie jest przeznaczone tylko dla mężczyzn. Warsztat będzie działać przy ul. Paulińskiej 16.

CoworkingPoland.pl

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *