Wiedza i rywalizacja – DevCamp 2017 – CoworkingPoland poleca

Opublikowane przez BG / 2017-09-22 / , , / 0 Komentarze

Przed nami druga edycja DevCamp-u, która tym razem odbędzie się 14-15 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. DevCamp to 2-dniowe wydarzenie dla pasjonatów programowania, podczas którego uczestnicy będa mieli okazję zdobyć cenną wiedzę i przetestować swoje umiejętności. Udział w DevCamp-ie może wziąć każdy programista, bez względu na doświadczenie i technologię, której używa. Koniecznie zabrać ze sobą trzeba jedynie własny sprzęt i… kreatywność.

DevCamp 2017

30 mentorów i 8 godzin szkoleń
Wydarzenie startuje 14 października o godzinie 9:00. To także czas na podjęcie ostatecznej decyzji, którą ścieżką tematyczną chcesz pójść. Do wyboru są 3 strefy – ALGO, Digital, Lang – w ramach których prowadzone będą warsztaty z doświadczonymi mentorami różnych technologii. Wykłady poprowadzą m. in Dariusz Kalbarczyk – organizator konferencji ngPoland, Norbert Wójtowicz – ekspert technologii Ruby czy Tomasz Drwięga – specjalista Blockchain. Uczestnicy DevCamp-u mogą również liczyć na stałe wsparcie merytoryczne ze strony sponsorów wydarzenia – Nokii, Dolby Digital, Intelu i Capgemini. Podczas części merytorycznej wydarzenia poruszona zostanie tematyka z zakresu security, Ethereum, React, Angular, RXJS, C++, Ionic Framework i wiele innych zagadnień eksloprujących kwestie wdrażania i wykorzystania w praktyce najnowocześniejszych technologii. Szczegółowa agenda i lista prelegentów aktualizowana jest na bieżąco na stronie http://devcamp.pl/.

15 godzin hackathonu
Godzina 17:00 kończy oficjalnie część merytoryczną i rozpoczyna zmagania 4-osobowych teamów w maratonie kodowania. Nieważne, czy masz niezawodną ekipę, z którą wygrywasz wszystkie hackathony, czy jesteś samotnym wilkiem – do udziału w DevCamp-ie można zgłaszać się zarówno zespołowo, jak i indywidualnie. Zagadnienie, nad którym będą pracować uczestnicy wyłonione zostanie podczas pracy z mentorami w części merytorycznej. Pierwszy etap hackathonu zakończy się o 24:00, by wystartować ponownie następnego dnia o godzinie 9:00. Noc będziesz mógł wykorzystać na regenerację i obmyślanie genialnych rozwiązań. Rywalizację zwieńczy prezentacja projektów wszystkich zespołów i wyłonienie zwycięzców. Walka toczy się m.in. o darmowe wejściówki na największe europejskie i polskie konferencje IT – WeAreDevelopers Vienna, GOTO Berlin, JDD i Mobilization.

Dobra zabawa i networking
Organizatorzy DevCamp zadbali o to, by zapewnić uczestnikom komfortową przestrzeń do pracy i wszelkie wygody. Zakup biletu gwarantuje więc, że w trakcie 2 dni nie zgłodniejesz, nie będziesz spragniony i, dzięki opiece profesjonalnych masażystów, nie nabawisz się kontuzji kręgosłupa. Agenda przewiduje krótkie przerwy nie tylko na odświeżenie umysłu i uzupełnienie paliwa. Udział w DevCamp to bowiem doskonała okazja, by wymienić doświadczenia wewnątrz lokalnej społeczności developerów, a także nawiązać cenne znajomości, które w przyszłości mogą zaowocować ciekawymi projektami lub propozycjami biznesowymi.

 

Zobacz film z poprzedniej edycji

 

Bilety na DevCamp można kupić na https://devcamp2017.evenea.pl/.

Organizatorzy przewidują 20% rabatu dla grup i 30% rabatu dla early birds do 20.09.

 

Polecamy!

CoworkingPoland.pl

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *