CoworkingPoland.pl patronem konferencji Coworking Europe 2018

Opublikowane przez BG / 2018-07-02 / , , , / 0 Komentarze

CoworkingPoland.pl zostało oficjalnym ambasadorem Konferencji Coworking Europe 2018. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14 – 16 listopada 2018 w Amsterdamie – weźmie w nim udział ponad 500 uczestników a prelekcje i panele poprowadzi 50 ekspertów branży coworkingowej.

Organizatorzy we współpracy ze Stowarzyszeniem Coworking Amsterdam, Startup Amsterdam i B.Amsterdam, stworzyli wydarzenie w którym powinni wziąć wszyscy operatorzy coworków oraz osoby planujące wejść do tej szybko rosnącej branży. Organizatorzy oczekują blisko 500 operatorów przestrzeni coworkingowej, menedżerów społeczności, deweloperów biurowych, inwestorów … z ponad 45 krajów. To już IX edycja tej konferencji.

Coworking Europe 2018 adresuje wielowymiarowy charakter Coworkingu; dynamicznie rozwijający się przemysł i kształtujący się ruch kulturowy zmieniają pojęcie tego, czym powinno być miejsce pracy i co powinno ono zapewniać w kategoriach interakcji człowieka w XXI wieku. Konferencja jest wyjątkowym wydarzeniem networkingowym dla wszystkich wspólnot coworkingowych działających w Europie i poza nią.

Naszym zdaniem warto!

Zobacz jak wyglądała konferencja w 2017

Czytaj więcej na CoworkingEurope.net

CoworkingPoland.pl

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *